nimcat
08 بهمن 1401 - 15:00

انصاری: کامیابی‌نیا وارد دعوای بزرگ‌ترها نشود/ بازیکن پرسپولیس به مردم اهواز توهین کرد

بازیکن با تجربه تیم فولاد نسبت به حواشی دیدار با پرسپولیس واکنش نشان داد.

به گزارش خبرگزاری فارس، ساسان انصاری در واکنش به اتفاقات و حواشی دیدار با پرسپولیس به ویژه پس از پایان بازی، اظهار داشت: برای من عجیب بود تا زمانی که در استادیوم حضور داشتیم، بازیکنان پرسپولیس در رختکن ماندند و بیرون نیامدند. من خودم جزو بازیکنانی بودم که مصاحبه کردم. با اینکه سرمربی پرسپولیس حرف‌های تندی علیه فولاد خوزستان زد، من با احترام درباره او و کادر فنی پرسپولیس حرف زدم. توقع ما این بود اگر دعوا و بحثی هست بین کادر فنی تیم‌ها باشد نه اینکه بعضی بازیکنان میدان را خالی ببینند و علیه سرمربی ما صحبت کنند.

کاپیتان فولاد با اشاره به کمال کامیابی نیا، گفت: از شنیدن حرف های او واقعا تعجب کردم. تصور می‌کردم حداقل به کاپیتان بزرگ تر در تیم ملی احترام بگذارد. مگر کمال رئیس کمیته انضباطی است که برای خودش حکم می‌دهد؟ او یک بار دیگر حرف های خود را بشنود. من به کمال فقط یک توصیه می‌کنم. وارد دعوای بزرگترها نشود.

انصاری در مورد صحبت‌های فرشاد فرج، عنوان کرد: تا جایی که یادم می‌آید بعضی داوران در ورزشگاه‌های دیگر امنیت نداشتند و 3-2 ساعت در رختکن حبس می‌شدند. مگر مردم اهواز قاتل هستند که فرجی اینطور به آن‌ها توهین می‌کند و می‌گوید به والله اگر داور پنالتی می گرفت، زنده از شهر ما خارج نمی‌شد؟ اهوازی‌ها و هوادارنمان خط قرمز ما هستند و اجازه نمی‌دهیم یک بازیکن به آن‌ها اینطور توهین کند. از این حرف‌ها متاسف شدم. فوتبال برد و باخت دارد. ظاهرا توقع داشتند ما ببازیم و فوتبال بازی نکنیم. کاش بازیکنان پرسپولیس به جای این حواشی، درباره مسایل فنی هم حرف می‌زدند و می‌گفتند مقابل ما حرفی برای گفتن نداشتند.

وی تصریح کرد: امیدواریم کارشناسان داوری تمام صحنه‌های بازی را ببینند و منصفانه قضاوت کنند. امیدوارم دیگر شاهد این رفتارها از بعضی بازیکنان نباشیم. در ضمن بازیکنان فولاد صحبت هایشان را در زمین انجام دادند نه در میکسدزون و فضای مجازی! فارغ از این حرف‌ها، یک بار دیگر این برد را به هواداران فولاد تبریک می‌گویم. این مسابقه و اتفاقاتش برای ما تمام شد. تمام تمرکزمان روی دیدار با تراکتور خواهد بود.

پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 1002682