nimcat
14 مرداد 1401 - 11:14

وداع با پیکر شهید مدافع حرم عباس آسمیه در فردیس

مردم شهرستان فردیس ، همزمان با هفتمین روز از ماه محرم، میزبان پیکر پاک شهید مدافع حرم عباس آسمیه بودند و در میان حزن و اندوه با پیکر این شهید وداع کردند.

پیکر شهید عباس آسمیه ، صبح امروز با استقبال پرشور و کم نظیر مردم فردیس وارد این شهر شد تا پس از آیین های وداع، بر روی دستان مردم ولایت مدار این شهر از فلکه چهارم تا مصلی فردیس تشییع شود.

شهر فردیس در هفتمین از روزهای پرشور محرم با بدرقه و تشییع این شهید رنگ و بوی کربلا به خود گرفت و مردم این شهرستان در حالی که عکس‌هایی از شهدا را در دست داشتند با چشمانی اشکبار، اوج احساسات و ارادت خود به مقام والای این شهید والامقام و دیگر شهدا ابراز کردند .

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت امام رضا (ع ) فردیس با بیان این که پیکر مطهر شهید عباس آسمیه، شهید مدافع حرم فردیسی که در ۲۱ دی ماه سال ۱۳۹۴ ، در سن ۲۶ سالگی در منطقه خانطومان سوریه به شهادت رسید ، پس از هفت سال از طریق آزمایش DNA شناسایی شد و به همراه چند تن از همرزمانش به وطن بازگشت گفت : مراسم وداع مردم با این شهید والامقام در شهرستان فردیس، از ساعت ۱۰ صبح امروز از مقابل مسجد جامع فلکه چهارم تا مصلی امام خمینی (ره) این شهرستان برگزار شد و سپس پیکر وی تا غروب جمعه در پایگاه مقاومت بسیج شهید ترکیان واقع در خیابان بیمارستان کمالی کرج خواهد بود.

سرهنگ احسان علیزادهمی گوید:  همزمان با نماز مغرب و عشا، مراسم وداع با پیکر مطهر شهید عباس آسمیه در مسجد جامع حضرت ابوالفضل (ع) واقع در باغستان غربی برگزار می‌شود : بعد از این مراسم پیکر وی به معراج شهدای هیأت انصارالامام رزمندگان کرج واقع در میدان والفجر منتقل می شود.

او گفت: پیکر شهید، صبح روز شنبه ۱۵ مرداد ماه، از ساعت ۹ صبح از حسینیه عاشقان ثارالله (ع) کانون شهید سبحانی کرج به سمت امامزاده محمد (ع) تشییع و سپس در گلزار شهدای این آستان مقدس به خاک سپرده می شود.

باشگاه خبرنگاران جوانالبرزکرج

شناسه خبر: 535715